Twórcy It Takes Two chcą „rozsadzić umysły” graczy. Nowa gra ma pozytywnie zaskoczyć

News
751V
Josef Fares
Wojciech Gruszczyk | 02.11, 20:39

Josef Fares przygotowuje się do premiery It Takes Two na Nintendo Switchu, więc charyzmatyczny deweloper udzielił rozmawiał z kilkoma redakcjami. Szef Hazelight Studios wspomniał o nowej grze, która ma zaskoczyć wszystkich graczy.

Hazelight Studios stawia na kooperacyjne doświadczenia i twórcy stoją teraz przed dużym wyzwaniem – w końcu ich poprzednia gra okazała się gigantycznym sukcesem. Josef Fares rozmawiał z redakcją VGC i Jordanowi Middlerowi udało się uzyskać kilka informacji na temat nowej gry.

Kolejna produkcja Hazelight Studios jest rozwijana od pewnego czasu i deweloperzy wciąż robią „dobre postępy”. Twórcy jednak potrzebują jeszcze trochę czasu, by móc wrzucić historię na rynek:

„Robimy spore postępy, ale jest jeszcze wiele do zrobienia. To zdecydowanie idzie w dobrym kierunku. I będzie to coś naprawdę zajebist#%0” – powiedział Josef Fares.

Twórca potwierdził, że choć będzie na The Game Awards 2022, bo to on wręczy statuetkę za Game of the Year, to jednak nie chciał potwierdzić, że na zbliżającej się imprezie zobaczymy choćby mały teaser projektu – tytuł ma jednak „zaskoczyć w dobry sposób”.

Josef Fares jest jednak ponownie bardzo pewny swego, więc fani kooperacyjnej rozgrywki mogą wyczekiwać na zapowiedź kolejnej produkcji Hazelight Studios:

„Przygotuj się na mnie człowieku, nadchodzę. Zaufaj mi... to rozwali twój pieprz^$% umysł” – dodał Fares.

Źródło: VGC

Komentarze (18)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper