Kuba Kleszcz Kuba Kleszcz 06.09.2014 13:23
Phil Spencer zadowolony z weekendu z Forzą. Obiecuje więcej takich okazji
856V

Phil Spencer zadowolony z weekendu z Forzą. Obiecuje więcej takich okazji

W ten weekend właściciele Xboksa One z kontem Gold mogą za darmo sprawdzić Forzę Motorsport 5. Philowi Spencerowi z Microsoftu na tyle spodobał się odbiór tej inicjatywy, że dywizja Xboksa w Microsofcie prawdopodobnie będzie chciała to powtórzyć.

W odpowiedzi na podziękowania jednego z fanów za możliwość przetestowania Forza Motorsport 5 przed zakupem Phil Spencer wyraził swoje zadowolenie:

Reakcja na #GoldWeekend jest na razie dobra. Przyjrzymy się kolejnym takim okazjom.

Więcej takich inicjatyw? Przyjmiemy je z otwartymi rękoma, zwłaszcza że w ostatnią Forzę można teraz zagrać przy okazji premiery nowego Xboksa w Polsce.

Phil Spencer odpowiedział także na pytanie zadane mu o ewentualną kontynuację marki Alan Wake:

Remedy Games jest teraz zajęte Quantum Break. Myślę, że przyszły AW musiałby zostać zrobiony przez Remedy.

Nie jest to żadne zapewnienie nas o pracach nad sequelem Alana, zwłaszcza gdy prace nad Quantum Brake trwają, ale Sam Lake z Remedy zapewnił kiedyś, że studio chce jeszcze wrócić do tej marki, "kiedy będzie ku temu właściwa pora".

Osobiście, zapamiętałem Alana ze świetnych cutscenek, które można obejrzeć w dowolnej chwili z poziomu menu, i ciekawego klimatu, burzonego niestety przez zbyt dużo akcji i humorystyczną kreację Barry'ego Wheelera (jak zachować nastrój sytuacji, kiedy Barry biega z bronią owinięty w lampki świąteczne?).

źródło

Tagi: Alan Wake Microsoft Phil Spencer remedy Turn 10 Studios