Henry Cavill „musi zostać”. Fani Wiedźmina stworzyli petycję i proszą o zwolnienie scenarzystów

Gry
5069V
Wiedźmin Henry Cavill
Wojciech Gruszczyk | 01.11.2022, 15:10

Liam Hemsworth ma zostać nowym Geraltem w 4. sezonie „Wiedźmina” od Netflix. Fani nie mogą się z tym pogodzić i przygotowali petycję, w której błagają Netflix o zmianę decyzji oraz zwolnienie scenarzystów.

„NETFLIX: MUSISZ zatrzymać Henry'ego Cavilla jako Wiedźmina i zamiast tego wymienić scenarzystów” – takimi słowami została zatytułowana petycja, którą podpisało już ponad 3800 fanów uniwersum Andrzeja Sapkowskiego. Widzowie wierzą, że serial można ocalić, ale zamiast nowego aktora wcielającego się w głównego bohatera, niezbędne jest usunięcie z produkcji aktualnych scenarzystów.

Dalsza część tekstu pod wideo

Społeczność podkreśla, że Henry Cavill został nawet bardzo dobrze odebrany przez Andrzeja Sapkowskiego, który porównał jego angaż do zatrudnienia Viggo Mortensena do roli Aragorna:

„Tak jak Viggo Mortensen dał swoją twarz Aragornowi, tak Henry dał swoją Geraltowi i tak już zostanie na zawsze”.

Następnie zainteresowani podkreślają, że tak naprawdę aktor nie opuszcza „Wiedźmina” z powodu Supermana, a właśnie decyzje twórców skłoniły go do zmiany planów – już wczoraj wspominaliśmy o teorii społeczności.

„Henry Cavill jest jednym z tych wielkich fanów, zna to wszystko na wylot i chciał pozostać wierny światu Sapkowskiego, dlatego Netflix chce go zastąpić”.

Społeczność nawołuje nawet, by widzowie rezygnowali z opłacania abonamentu po premierze 3. sezonu „Wiedźmina”, by Netflix odczuł, że podjął złą decyzję rezygnując z Henry'ego Cavilla.

Źródło: Gamingbible.co.uk

Komentarze (30)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper