The Penguin z Cristin Milioti. Aktorka wcieli się w główną bohaterkę

Gry
1062V
The Penguin z Cristin Milioti
Wojciech Gruszczyk | 31.10.2022, 19:02

Spin-off filmu „The Batman” ma nową gwiazdę. Cristin Milioti stanie u boku Colina Farrella w „The Penguin”. Aktorkę możecie dobrze znać z kilku znanych i docenionych seriali. 

Redakcja Deadline potwierdza, że to właśnie Cristin Milioti zostanie jedną z głównych bohaterem nadciągającego serialu „The Penguin” (tytuł roboczy), który jest spin-offem filmu „The Batmana” i wystąpią w nim znani aktorzy.

Na ekranie nie zabraknie oczywiście Colina Farrella, który powtórzy swoją znakomitą rolę (Pingwin), a Milioti zagra Sofię Falcone, córkę Carmine'a Falcone i podczas serialu mamy obserwować rywalizację na linii Sofia-Oswald Cobblepot o kontrolę nad miastem.

Cristin Milioti wystąpiła w między innymi „Stworzona do miłości”, „Palm Springs”, „Czarne lustro”, „Fargo”, „Wilk z Wall Street” czy też „Jak poznałem waszą matkę” – to właśnie ona została Tracy McConnell (dziewczyna z żółtym parasolem). 

Nie znamy jeszcze wielu szczegółów „The Penguin”, ale Matt Reeves małymi krokami realizuje swoje uniwersum Batmana – „The Batman” ma otrzymać przynajmniej dwie kontynuacje, a jednocześnie mają trwać prace nad różnymi serialami. 

Źródło: Deadline

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper