Overwatch 2 – fizyczny brelok jest tańszy od cyfrowego odpowiednika w grze

Gry
1182V
Overwatch 2 – fizyczny brelok jest tańsza od cyfrowego odpowiednika w grze
Wojciech Gruszczyk | 28.10.2022, 17:54

Ile kosztuje wyprodukowanie fizycznej wersji zawieszki do kluczy? Pewnie znacznie więcej od cyfrowej wersji przedmiotu, który został raz stworzony i trafił do gry, ale nawet w tej sytuacji to właśnie element w rzeczywistości jest tańszy od jego odpowiednika w Overwatch 2.

Gracze Overwatch 2 coraz głośniej narzekają na ceny mikrotransakcji w grze Blizzarda. Nie brakuje nawet opinii, według których skrzynki były lepszym rozwiązaniem i niektórzy fani mają nadzieję, że firma zdecyduje się powrócić do poprzedniego modelu dystrybucji.

Dalsza część tekstu pod wideo

Fani podkreślają, że poszczególne elementy w sklepie darmowej strzelanki są bardzo drogie i choć otrzymali pozycję za darmo, to teraz muszą płacić za cyfrowe przedmity, by poprawić wygląd swoich postaci.

Gracze podkreślają nawet, że brelok do kluczy jest tańszy w rzeczywistości (4,99 dolarów) względem jego cyfrowego odpowiednika (700 monet).

„Ta zawieszka z Overwatch 2 jest droższa do kupienia w grze niż w rzeczywistości”.

Blizzard stoi przed naprawdę wymagającym zadaniem, ponieważ społeczność krytykuje drobne decyzje deweloperów, którzy muszą w jakiś sposób zareagować. Jest to nowa sytuacja dla studia odpowiedzialnego za Overwatch, ponieważ poprzednia gra była dostępna w klasycznym modelu biznesowym.

Źródło: Okami13_

Komentarze (28)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper