Dead Island 2 pokazuje jajeczka. Twórcy prezentują Easter Eggi z pierwszego zwiastuna

Gry
780V
Dead Island 2
Wojciech Gruszczyk | 28.10.2022, 17:35

Na gamescom Opening Night Live otrzymaliśmy pierwszy zwiastun nowego Dead Island 2, który przeszedł bardzo długą drogę. Materiał skrywał kilka ciekawych tajemnic, które zostały ujawnione na nowym filmie. Twórcy potwierdzają kilka szczegółów dotyczących gry.

Za 98 dni odbędzie się premiera Dead Island 2 i produkcja Deep Silver może okazać się jedną z ciekawszych gier, które trafią na rynek w pierwszych miesiącach 2023 roku. Twórcy na pewno zdecydują się na konkretną promocję gry, ponieważ do 3 lutego pozostało jeszcze sporo czasu.

Twórcy opublikowali jednak bardzo ciekawy materiał, który potwierdza 9 Easter Eggów przygotowanych przez deweloperów – studio wspomina między innymi o amerykańskim malarzu, przypomina pierwszy materiał z pierwszej wersji Dead Island 2, a nawet potwierdza inspirację twórczością Quentina Tarantino.

Zespół odpowiedzialny za Dead Island 2 dodaje również, że gra nie zaliczyła opóźnienia, co jest naprawdę dobrą wiadomością biorąc pod uwagę duże oczekiwania – jak wiadomo ten tytuł został pierwotnie zapowiedziany osiem lat temu i wielu fanów chętnie sprawdzi produkcję.

Sporo w tym wypadku zależy do tego, jak będzie prezentować się rozgrywka, ale Dead Island 2 zebrał sporo pozytywnych opinii – TUTAJ znajdziecie nasze wstępne wrażenia z gry.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper