Fallout 76 ma wspaniałą społeczność fanów. Dokument o graczach nadal bawiących się w sieciowym tytule Bethesdy

Gry
885V
Fallout 76
Bartosz Dawidowski | 24.10.2022, 10:30

Pomimo dużej krytyki, która wylała się na Fallout 76, sieciowa gra Bethesdy wciąż cieszy się wielkim zainteresowaniem. Z tytułem związana jest świetna społeczność fanów, którzy sami tworzą ciekawe narracje w postapokaliptycznych Appalachach.

Można krytykować Fallout 76 przede wszystkim za wiele aspektów technicznych na konsolach, ale nie można odmówić tej produkcji posiadania oddanych, bardzo zaangażowanych fanów, co przypomina sytuację choćby z fenomenalną społecznością Elite Dangerous.

Dalsza część tekstu pod wideo

IGN stworzyło, we współpracy z Bethesdą, naprawdę ciekawy dokument poświęcony fanom Fallout 76, którzy cały czas, od premiery tytułu, oddają się zabawie w tym sieciowym RPG. Redakcja IGN skupiła się na znakomitej społeczności miłośników Fallout 76, którzy przykładowo tworzą bardzo rozbudowane bazy. Jedną z takich grup, świetnie bawiących się w tym tytule są kanibale, których działania są przedstawiane w 25 minucie nagrania.

Inna ciekawa grupa fanów to kurierzy (35 minuta filmiku), czyli osoby odgrywające postacie transportujące ważne przesyłki w najbardziej niebezpieczne miejsca Appalachów. Redaktor IGN podkreśla w nagraniu, że nie spotkał tak przyjaznej grupy fanów w innej grze online. Fani często pomagają sobie, np. rozdając cenne przedmioty nie oczekując niczego w zamian.

Bethesda podkreśla swoje zaangażowanie w dalszy rozwój Fallout 76. Niedawno firma z Maryland pozwoliła nam wyjść poza Appalachy w ważnej aktualizacji The Pitt, zajmującej 80 GB. Zespół przedstawił też ostatnio harmonogram/rozkład kolejnych aktualizacji, które otrzymywać będziemy w najbliższych miesiącach.

Źródło: https://youtu.be/B0wccxcmrlA?list=PLrJ7odEEpCbFrjuo_MTrH3vcAXmnRhrto

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper