Agatha: Coven of Chaos wystartuje na planie już w listopadzie. Marvel zacznie prace nad kolejnym serialem

Filmy/seriale
970V
Agatha: Coven of Chaos
Kajetan Węsierski | 23.10.2022, 11:30

Kinowe Uniwersum Marvela rozwija się w niebotycznym tempie i powoli trudno jest nadążyć za wszystkim, nad czym obecnie pracują superbohaterskie studia w Disneyu. Cały czas pojawiają się informacje o kolejnych produkcjach wskakujących do kalendarzy, a przy tym praktycznie w każdym miesiącu mamy do czynienia z premierą jakiejś nowości. Cóż, fani nie mogą narzekać na nudę. 

Co ciekawe, zaczynają się pojawiać także premiery traktujące o postaciach pozornie drugoplanowych. Jedną z nich jest zapowiedziany jakiś czas temu serial, który zatytułowany będzie "Agatha: Coven of Chaos". Opowie oczywiście o tytułowej postaci, którą fani mogą kojarzyć z komiksów, lub po prostu z serialu "WandaVision", który był pierwszym spośród wszystkich wchodzących w skład Marvel Cinematic Universe. 

Bardzo ciekawymi informacjami podzieliła się niedawno sama Kathryn Hahn, która wciela się w rzeczoną czarownicę. Podczas wywiadu udzielonego na Chicago International Film Festival, zdradziła, że prace na planie zdjęciowym ruszą już w nadchodzącym miesiącu. Według pierwszych przesłanek serial powinien zadebiutować zimą 2023 roku, więc wszystko zdaje się znajdować na dobrej drodze. Czekacie? 

Źródło: Comic Book

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper