Czarna Pantera 2 na nowym materiale. Marvel Studios szykuje widzów na mocną akcję

Filmy/seriale
651V
Czarna Pantera 2
Kajetan Węsierski | 22.10.2022, 09:30

Pierwsza "Czarna Pantera" była jednym z najlepiej ocenianych filmów Kinowego Uniwersum Marvela przez krytyków. I choć wśród fanów opinie były nieco gorsze, to mimo wszystko można było mówić o sporym sukcesie. Tak samo miało być w przypadku drugiej odsłony, choć sprawa będzie znacznie trudniejsza, niż mogło się na początku wydawać - w międzyczasie niespodziewanie zmarł odtwórca głównej roli, Chadwick Boseman.

Disney nie zamierzał się jednak poddać i po odpowiednim przerobieniu scenariusza, film zmierza teraz do kin. Premiera ma miała miejsce już 11 listopada, a my przed kilkoma dniami byliśmy świadkami prezentacji pierwszego pełnoprawnego zwiastuna. Jeśli natomiast nadal Wam mało, to Marvel Studios wypuściło kolejny materiał - tym razem pod postacią spota telewizyjnego, który przez minutę prezentuje nam interesujące ujęcia z produkcji.

Na wideo możemy przyjrzeć się bliska kilku wyczekiwanym postaciom - jest krótki rzut na Namora, Shuri, M'Baku czy niezwykle wyczekiwaną Riri. O stronę wizualną i efekty specjalne na pewno nie musimy się martwić, więc pozostaje mieć nadzieję, że ogromna zmiana w kontekście scenariusza nie będzie miała żadnego wpływu na końcową jakość "Czarnej Pantery 2". Jak zapatrujecie się na debiut?

Źródło: Twitter - Culture Crave

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper