Xbox Elite Series 2 w Xbox Design Lab. Odpicowany kontroler zmierza na rynek

Gry
1127V
Xbox Elite Series 2 w Xbox Design Lab
Wojciech Gruszczyk | 18.10.2022, 15:15

Microsoft kontynuuje rozwój Xbox Elite Series 2. Po wrzuceniu na rynek wersji „Core”, gracze mogą teraz szykować się na personalizację zdecydowanie najlepszych kontrolerów dostępnych w katalogu amerykańskiej korporacji. Elite Series 2 wylądował w Xbox Design Lab.

W 2016 roku odbyła się premiera Xbox Design Lab, dzięki któremu gracze mogą swobodnie projektować kontrolery do Xboksów One, Xboksów Series X|S, komputerów osobistych i urządzeń mobilnych. Amerykańska korporacja oferowała szereg opcji, które od czasu do czasu były nawet rozbudowywane, ale społeczność od dawna czeka na możliwość opracowania odświeżonych Xbox Elite Series 2.

Ta opcja właśnie została zapowiedziana – zainteresowani mogą teraz wejść na specjalną podstronę, gdzie będą wybierać przedni panel, plastik znajdujący się na plecach urządzenia, d-pad, triggery czy też bumpery.

Xbox Elite Series 2 kolory

Microsoft pierwszy raz w historii pozwala także dostosować grzybki analogów oraz pierścienie – w ten sposób klienci opracują naprawdę zróżnicowane projekty. Ponownie użytkownicy mogą wrzucić przykładowo swoje imię lub gamertag na pada... w zasadzie pod analogami możecie wrzucić 16-znakową wiadomość.

Klienci Xbox Elite Series 2 w Xbox Design Lab mogą również dobrać odpowiednie części, ponieważ gracze nie muszą kupować kolejnych łopatek, jeśli posiadają je z poprzedniego modelu kontrolera.

Xbox Elite Series 2 zaprojektowany w Xbox Design Lab będzie kosztował 209,99 dolarów, ale użytkownicy mogą także sięgnąć po pada za 149,99 dolarów – wszystko zależy od wybranych opcji.

Źródło: Xbox

Komentarze (50)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper