Konkurs HyperX - opisz jaką grę chciałbyś streamować i wygraj akcesoria gamingowe!

Konkurs
1004V
Hyper X konkurs
Roger Żochowski | 03.11, 08:50

Drodzy Czytelnicy, wraz z firmą HyperX przygotowaliśmy dla Was atrakcyjny konkurs, w którym do wygrania są wysokiej klasy akcesoria gamingowe w tym słuchawki, klawiatura i mikrofon. Te urządzenia mogą być Wasze - wystarczy tylko napisać i uzasadnić jaka jest Wasza gra marzeń, którą chcielibyście streamować. Prawda, że proste?

Zadanie konkursowe polega na tym, aby opisać grę marzeń, którą chcielibyście streamować i krótko wytłumaczyć dlaczego właśnie ona. Mogą to byś istniejące już gry, tytuły, które dopiero będą miały premierę, lub fikcyjna gra wymyślona przez Was na potrzeby konkursu. Trzy najciekawsze, najbardziej kreatywne opisy, zostaną nagrodzone atrakcyjnymi akcesoriami gamingowymi ufundowanymi przez firmę HyperX.

1. Miejsce – słuchawki Cloud Alpha Wireless
2. Miejsce - Klawiatura HyperX Alloy Origins 65 red switch
3. Miejsce - Mikrofon DuoCast USB

Opis, który nie mogą przekraczać 1000 znaków razem ze spacjami, możecie wysyłać na maila [email protected] do 12 listopada do godziny 23:00 umieszczając go po prostu w treści maila. Życzymy powodzenia i liczymy na Waszą kreatywność 😊 

1. Miejsce – słuchawki Cloud Alpha Wireless

Cloud Alpha Wireless

Zestaw słuchawkowy HyperX Cloud Alpha Wireless to pierwszy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy dla graczy o czasie pracy baterii do 300 godzin1 na jednym ładowaniu. Wyróżniające się charakterystycznym dla produktów HyperX komfortem, zestaw oferuje wciągające wrażenia dźwiękowe dzięki technologii DTS® Headphone:X®2 Spatial Audio oraz użyciu HyperX Dual Chamber Drivers dla dokładniejszego dźwięku w grze. Słuchawki wykorzystują nową i ulepszoną, specjalnie zaprojektowaną technologię Dual Chamber, która zapewnia przeniesienie środkowych i wysokich częstotliwości niezależne od niskich. Technologia DTS Headphone:X Spatial Audio zapewnia precyzyjną lokalizację i wirtualny dźwięk 3D, pozwalając na prawdziwą immersję do świata gier podczas grania z przyjaciółmi lub w trakcie turniejów. Headset używa specjalnie zaprojektowanych 50-milimetrowych przetworników, które są smuklejsze i lżejsze, zachowując przy tym brzmienie i parametry oryginalnej wersji przewodowej. Słuchawki zawierają w sobie możliwość kontrolowania audio – zmiany głośności, włączania i monitoring mikrofonu. Certyfikowany przez Discorda i TeamSpeaka mikrofon posiada LED-owy znacznik, który zmienia kolor na czerwony, gdy jest aktywny. Dodatkowo, dołączony i wyciszający mikrofon Cloud Alpha Wireless zmniejsza głośność tła i oferuje czystą jakość głosi dla usprawnionej komunikacji zespołowej i doświadczeń w trakcie rozmowy w grze. 

2. Miejsce - Klawiatura HyperX Alloy Origins 65 red switch

Hyper X - klawiatura

Mechaniczna klawiatura do gier HyperX Alloy OriginsTM z przełącznikami tactile HyperX Aqua1 lub liniowymi HyperX Red1. Klawiatura o rozmiarze 65% zawiera dedykowane klawisze strzałek, przyciski page up i down, home oraz delete, co zapewnia optymalną równowagę między niewielkimi rozmiarami a funkcjonalnością. HyperX. „Alloy Origins 65 została zaprojektowana specjalnie dla graczy poszukujących klawiatury, która oferuje więcej miejsca na ruchy myszą, a jednocześnie zapewnia dedykowane klawisze strzałek, delete, page up i page down. Klawiaturę wyposażono w przełączniki mechaniczne HyperX, które zapewniają wydajność i trwałość na poziomie 80 milionów kliknięć na przełącznik. Zawiera podświetlane klawisze RGB z wyeksponowanymi diodami LED i pięcioma regulowanymi poziomami jasności.

Alloy Origins 65 zawiera laserowo wytrawiane, malowane nasadki klawiszy ABS dla klawiszy escape i spacji w kolorach czerwonym i aqua, które można dopasować wg preferencji użytkownika. Klawiatura jest również wyposażona w dodatkowe nasadki, w tym nasadkę HX ESC i ekskluzywną spację zaprojektowaną przez HyperX, a także ściągacz, który pozwala na dodatkowe dostosowanie klawiatury do własnych potrzeb.  Cała linia klawiatur Alloy Origins jest wyposażona w tryb Custom Game Mode, który pozwala użytkownikom wybrać, które klawisze są włączone, a które wyłączone. Klawisze makr można przypisywać i zapisywać w bibliotece makr, a użytkownicy mogą wybrać jeden z trzech regulowanych kątów nachylenia klawiatury dla idealnego ułożenia. Dzięki wbudowanej pamięci użytkownicy mogą zapisać do trzech profili do gry w podróży, korzystając z oprogramowania HyperX NGENUITY. Innymi funkcjami klawiatury są: 100-procentowy anti-ghosting, pełny N-key rollover oraz odłączany kabel USB Typu-C do USB Typu-A. 

3. Miejsce - Mikrofon DuoCast USB

Mikrofon DuoCast USB

Mikrofon DuoCast USB został zaprojektowany, aby zmierzyć się z wyzwaniami profesjonalnych i aspirujących streamerów PC, PS5TM, PS4TM oraz Mac. DuoCast wykorzystuje 24-bitową głębię hi-res i do 96kHz częstotliwości próbkowania, aby zapewnić wysoką jakość i krystalicznie czyste odbieranie dźwięku. Mikrofon wykorzystuje także wewnętrzny popfiltr do lepszego zbierania dźwięku. DuoCast posiada niskoprofilowe mocowanie przeciwwstrząsowe, łatwo dostępną regulację wzmocnienia, dwa wybieralne wzory polaryzacji - kardioidalny i dookólny. Dodatkowo posiada funkcję wyciszania za pomocą dotyku, a także oświetlenie LED, wskazujące status nadawania. DuoCast oferuje także pierścień świetlny RGB, który można dostosować za pomocą oprogramowania HyperX NGENUITY.

Regulamin konkursu

1. Organizatorem konkursu jest PPE.pl przy współudziale firmy HyperX.
2. Konkurs trwa od 3 listopada do 12 listopada do godziny 23:00. Po tym czasie wysłane opisy nie będą już brane pod uwagę. 
3. Opis gry marzeń, którą chcielibyście streamować, należy wysłać na adres [email protected] wpisując w tytule maila - "Konkurs HyperX". 
4. Opis nie może przekraczać 1000 znaków (liczone razem ze spacjami). 
5. Jeden uczestnik może wysłać tylko jedno zgłoszenie konkursowe. 
6. W terminie do 15 listopada na PPE.pl opublikowane zostaną wyniki konkursu i ogłoszeni zwycięzcy. 
7. Organizator skontaktuje się ze zwycięzcami drogą mailową w odpowiedzi na maila, z którego nadesłano zgłoszenie
8. Nagrodą główną są słuchawki Cloud Alpha Wireless, drugie miejsce zostanie nagrodzone klawiaturą HyperX Alloy Origins 65 red switch, a trzecie - mikrofon DuoCast USB 
9. W konkursie nie mogą brać udziału członkowie i współpracownicy redakcji. 

Źródło: własne

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper