Need for Speed Unbound na kolejnych ujęciach. Criterion Games zaprasza na pokaz rozgrywki

Gry
1402V
need for speed unbound
Wojciech Gruszczyk | 17.10.2022, 17:15

Criterion Games nie marnuje czasu i deweloperzy właśnie zapowiedzieli kolejną prezentację Need for Speed Unbound. Twórcy dzisiaj pokazali kilka ujęć z gry, a wkrótce otrzymamy następny gameplay.

Bardzo długo czekaliśmy na ujawnienie Need for Speed Unbound, ale jak widać deweloperzy chcą nadrobić stracony czas. W zeszłym tygodniu studio pokazało pierwsze fragmenty rozgrywki z wyścigów, a już jutro odbędzie się kolejny pokaz.

Twórcy właśnie potwierdzili, że we wtorek o godzinie 17:00 zobaczymy rozgrywkę z Need for Speed Unbound:

„Czas się nie zatrzymuje. Ustaw zegarek na jutro na 17:00 CEST”.

Pozostaje mieć nadzieję, że tym razem prezentacja będzie trwała dłużej, bo choć pierwszy gameplay w ciekawy sposób przedstawił wyścigi, to jednak wielu graczy liczyło na znacznie dłuższy fragment gry.

Dzisiaj opublikowana zajawka pokazuje pościg policyjny, maszynę ze „skrzydełkami”, a także całą masę efektów, które od pierwszej zapowiedzi zbierają mieszane opinie. Bardzo możliwe, że tym razem deweloperzy zajmą się pokazaniem kilku ujęć z rywalizacji z glinami.

Need for Speed Unbound zadebiutuje w grudniu i wyścigi zmierzają wyłącznie na PlayStation 5, Xboksy Series X|S oraz komputery osobiste.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Need for Speed Unbound.

Źródło: NeedforSpeed

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper