PT odpalone na PS5. Lance McDonald ponownie zaskakuje włączając Silent Hills na konsoli Sony

Gry
1484V
Silent Hills
Wojciech Gruszczyk | 17.10.2022, 16:50

PT Silent Hills zostało oficjalnie usunięte z PlayStation Store i gracze nawet nie mogą pobrać produkcji na nowe konsole. Lance McDonald nie dał za wygraną i udało mu się zainstalować tytuł na PlayStation 5.

PT od Hideo Kojimy raczej nigdy nie zostanie wydany, a produkcja przepadła – jeśli nie pobraliście plików wcześniej na PlayStation 4, to teraz nie możecie liczyć na rozgrywkę. Na aukcjach pojawiają się nawet konsole Sony z zainstalowanym PT, co ma znacząco zwiększać cenę urządzenia, ponieważ w zasadzie jest to unikat.

Lance McDonald od pewnego czasu próbował odpalić PT na nowym sprzęcie i choć udawało mu się to na sprzętach ze złamanymi zabezpieczeniami, to jednak problemem okazały się pozostałe urządzenia.

Twórca patcha odblokowującego 60 fps w Bloodborne, który w ostatnim czasie odkrył ray tracing w Elden Ring postanowił tym razem zmierzyć się z PT i... udało się! Autor musiał się trochę namęczyć, ale w ostateczności może dzisiaj prezentować rozgrywkę z anulowanej pozycji.

„hahahahhHAHHAHA PT działa na w pełni zaktualizowanym PlayStation 5 bez jailbreaka! Eat shit, Konami! Ta konsola nigdy nie była po jailbreaku, udało mi się przenieść zhakowany emulator PS4 z innego po jailbreaku PS5 za pomocą kopii zapasowej USB, aby odblokować grę na moim głównym PS5!”

Lance McDonald podkreśla, że ważnym czynnikiem jest posiadanie na swoim koncie PT, którego choć aktualnie nie możemy oficjalnie pobrać, a dodatkowo aktywować PlayStation ID na dwóch PS5 – złamanym i normalnym w pełni zaktualizowanym.

Źródło: Lance McDonald

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper