She-Hulk jedną z najgorszych produkcji MCU? Widzowie krytycznie oceniają serial, który dobiegł końca

Filmy/seriale
2994V
She-Hulk
Kajetan Węsierski | 16.10.2022, 11:30

"She-Hulk" wreszcie dobiegła końca. Fani Kinowego Uniwersum Marvela co tydzień czekali na nowy odcinek, aby przekonać się, w którym kierunku poprowadzone zostaną przygody Jennifer Walters. Serial zapowiadany był od początku, jako coś, co bardzo mocno bazować ma na humorze, ale oceny po pierwszych epizodach zdecydowanie nie wróżyły optymistycznej przyszłości. 

I niestety opinia w dużej mierze została podtrzymana przez pozostałą część sezonu. Jak wspomniałem na początku, serial dobiegł końca, wszystkie odcinki są już dostępne, a... Widzowie jako ogół raczej nie są zadowoleni. Choć pod względem opinii krytyków jest całkiem nieźle, to w kontekście odbioru widowni możemy mówić obecnie - bazując na Rotten Tomatoes - o zaledwie 35% pozytywnych opinii. Szału nie ma, jak mawiał klasyk. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Na Metacriticu nie prezentuje się to lepiej - na ponad 520 ocen zwykłych fanów, rezultat wynosi obecnie zaledwie 3.2/10. Nie jest to na pewno poziom, który zadowoli twórców, jak i samą wytwórnię. Jeśli doczekamy się kontynuacji przygód Jennifer Walters (a zakończenie może niejako to zwiastować), to zdecydowanie potrzebna będzie zmiana formuły. 

Źródło: Rotten Tomatoes

Komentarze (49)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper