Demon's Souls Remake działał na PS4 i PC. W kodzie gry znalazły się odwołania do niezapowiedzianych wersji

Gry
1871V
Demon's Souls
Wojciech Gruszczyk | 12.10.2022, 18:24

Powraca temat wydania Demon's Souls Remake na PlayStation 4 oraz komputery osobiste. Choć nie możemy mieć pewności, że gra kiedykolwiek trafi na PS4, to jednak na pewno deweloperzy testowali produkcję na konsoli poprzedniej generacji. 

Ostatnie złamanie zabezpieczeń PS5 pozwoliło uzyskać dostęp do nowych plików z Demon's Souls Remake. Twórcy modyfikacji odnaleźli wzmianki o niedostępnych przedmiotach (Chieftain’s Ring, Fractured Binding, Prophetic Fragment), ale znacznie ciekawsze okazują się odwołania do wersji gry przygotowanej z myślą o PS4 i PC.

Demon's Souls Remake posiada specjalne ustawienia wydajnościowe, dzięki którym produkcja miała być włączona na PlayStation 4, a dodatkowo odnaleziono także szereg plików konfiguracyjnych dla PC. 

Nie możemy mieć pewności, że Demon's Souls Remake zadebiutują na PS4 i PC, ale informacja sugeruje ważną wiadomość – deweloperzy uruchomiali tytuł na konsoli poprzedniej generacji oraz komputerach osobistych.

Biorąc pod uwagę działania Japończyków – możemy podejrzewać, że w pewnym momencie Demon's Souls Remake zadebiutuje na komputerach osobistych. W końcu producent chętnie wrzuca na tę platformę sporo pozycji przygotowanych z myślą o konsolach PlayStation.

Źródło: Twistedvoxel

Komentarze (53)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper