2 gry za darmo. Promocja pozwala pobrać produkcje pełne demonów

Gry
2020V
Rising Hell
Wojciech Gruszczyk | 06.10.2022, 18:58

Epic Games proponuje graczom dwie kolejne produkcje, które możemy wrzucić na swoje cyfrowe kupki wstydu. Korporacja postanowiła tym razem zapewnić zróżnicowane propozycje, a jednocześnie potwierdziła następne gry dostępne za darmo.

Jeszcze kilka minut temu gracze mogli pobrać za darmo Runbow oraz The Drone Racing League Simulator, a nadszedł czas kolejnej promocji. Epic Games tym razem oferuje dwie bardzo ciekawe pozycje, które zainteresują graczy gotowych na wiele intensywnych pojedynków.

Rising Hell to platformowy rogue-lite, w którym przedzieramy się przez lokacje o pionowej konstrukcji, a deweloperzy zapewnili akcję przeładowaną mocną, heavymetalową muzyką. Gra zadebiutowała w 2021 roku i zebrała bardzo pozytywne opinie na Steam (91% na 182 recenzje). 

Natomiast Slain: Back From Hell również jest związana z dobitnym brzmieniem, ale w tym wypadku deweloperzy postawili na oldschoolową rozgrywkę, podczas której walczymy z demonami, rozwiązujemy łamigłówki i również mamy okazję doświadczać odpowiednich dźwięków. Tytuł w wersji na PC trafił na rynek w 2016 roku i zebrał oceny na poziomie 74%.

Poniżej możecie sprawdzić zwiastuny obu tytułów, a dodatkowo Epic Games zapowiedziało, że w przyszłym tygodniu będziemy mogli wrzucić na listę ToeJam & Earl: Back in the Groove.

Źródło: Epic Games

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper