Profesjonalny piłkarz doznał kontuzji grając na Xboksie. Courtney Baker-Richardson ma problemy

News
1850V
Courtney Baker-Richardson
Wojciech Gruszczyk | 05.10, 20:21

Courtney Baker-Richardson jest jednym z piłkarzy, którzy podczas swojej kariery nabawili się kontuzji w bardzo dziwnych okolicznościach. Piłkarz Carlise United grał na Xboksie i uszkodził swoje biodro.

Występująca w League Two drużyna Carlise United nie będzie mogła w najbliższy weekend skorzystać z pomocy jednego ze swoich najlepszych piłkarzy. Courtney Baker-Richardson od początku sezonu zbiera bardzo pozytywne opinie – w 10 spotkaniach aktualnego sezonu zdobył aż sześć bramek.

Teraz jednak Carlise United musi radzić sobie bez swojej gwiazdy, ponieważ według relacji BBC – piłkarz doznał nietypowej kontuzji. Jest to w zasadzie dość normalne w przypadku sportowców, ale okazuje się, że piłkarz nabawił się kontuzji grając na Xboksie.

Tak sytuację skomentował Alex Morris, menadżer Carlisle United:

„Doznał [kontuzję] w nietypowy sposób. On zrobił to, grając na Xboxie. Opuścił nogę na sofę i uszkodził ją. To część ciała, z którą miał już problemy. Cóż, nie możemy z tym nic zrobić. Zawodnik się leczy i miejmy nadzieję, że dojdzie do pełni sił”.

Jest to dość dziwaczna kontuzja, która jest związana z nogą piłkarza – trudno sobie wyobrazić, jak do tego doszło, ale Courtney Baker-Richardson musi jak najszybciej wracać do zdrowia, a w przyszłości rozważniej podchodzić do rozgrywki... nawet na Xboksie.

Warto przypomnieć, że to nie pierwsza taka kontuzja na angielskich boiskach – Rio Ferdinand naciągnął ścięgno w lewym kolanie, ponieważ grał w Pro Evolution Soccer i dość niefortunnie opierał nogę na stoliku. Po zakończonym meczu trafił pod opiekę specjalistów.

Źródło: Transfery.info

Komentarze (69)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper