Wild Hearts na pierwszej rozgrywce. EA pokazało gameplay z odpowiedzi na serię Monster Hunter

News
2119V
Wild Hearts
Wojciech Gruszczyk | 05.10, 16:03

Już na początku przyszłego roku odbędzie się premiera Wild Hearts. Jest to zupełnie nowa marka, więc Electronic Arts postanowiło już teraz opublikować gameplay. Gracze mogą sprawdzić 7-minutowy fragment rozgrywki, który pokazuje IP rozwijane przez studio Omega Force.

Twórcy Hyrule Warriors, Hyrule Warriors: Age of Calamity, Fire Emblem Warriors, Fire Emblem Warriors: Three Hopes oraz Persona 5 Strikers otrzymali za zadanie opracowanie nowej marki, która powinna szczególnie zainteresować fanów serii Monster Hunter. Wild Hearts przeniesie graczy do nowego świata inspirowanego feudalną Japonią i w końcu możemy spojrzeć, jak wygląda konkretna rozgrywka z produkcji.

W Wild Hearts wcielimy się w łowców, którzy zajmą się eliminowaniem potężnych bestii – gra zaoferuje cross-play i zainteresowani w maksymalnie trzyosobowych drużynach rozpoczną walkę z różnymi przeciwnikami. Tytuł już od pierwszej zapowiedzi wyglądał niczym rywal dla serii Monster Hunter i najnowszy gameplay jest tego dobrym potwierdzeniem.

Electronic Arts twierdzi, że Wild Hearts zapewni „pierwsze polowanie AAA nowej generacji” – biorąc pod uwagę, że Capcom wciąż nie ujawnił nowego Monster Huntera, to możemy przypuszczać, że pozycja studia Omga Force będzie na początku przyszłego roku jedynym przedstawicielem tego gatunku na konsolach aktualnej generacji i PC.

Wild Hearts zadebiutuje 17 lutego.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (35)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper