Microsoft przeprasza za rozbudowanie Xbox Game Pass wieloma grami. Aaron Greenberg szykuje graczy na atrakcje

News
3567V
Xbox Game Pass
Wojciech Gruszczyk | 04.10, 20:34

Szef marketingu Xboksa w Microsofcie świętuje. Aaron Greenberg opublikował zabawną wiadomość, która podkreśla, na jak dobre tygodnie mogą szykować się klienci Xbox Game Pass. W następnych tygodniach oferta zostanie rozbudowana o kilka ciekawych tytułów.

Październik może okazać się jednym z najlepszych miesięcy dla klientów Xbox Game Pass. W katalogu już dzisiaj pojawi się Chivalry 2, ale to dopiero początek, ponieważ biblioteka usługi zostanie w najbliższych tygodniach rozbudowana o kilka naprawdę mocnych produkcji.

Klobrille, insider współpracujący z Microsoftem, wspomniał, że choć nadal nie ukończył wrześniowych produkcji dodanych do Xbox Game Pass (Deathloop, Grounded, Slime Rancher 2, Prodeus, Ni No Kuni), a już teraz szykują się kolejne gry – A Plague Tale: Requiem, Persona 5 Royale, Scron i Gunfire Reborn.

Na jego wiadomość zareagował wspomniany Aaron Greenberg, który przeprosił graczy za wrzucanie tak wielu ciekawych tytułów i sprawianie, że fanom usługi rośnie kupka wstydu:

„W imieniu zespołu chciałbym przeprosić za zaległości #GamePass, które teraz tworzymy. Podczas gdy Wy będziecie zajęci graniem w tak dobrze przyjęte przez krytyków tytuły jak Deathloop i Grounded, Scorn pojawi się 14 października, a A Plague Tale: Requiem 18 października!”

Trudno nie odnieść wrażenia, że Xbox Game Pass w ostatnich dniach zapewnił graczom kilka naprawdę świetnych gier, a przed nami następne premiery. Dzisiaj firma ujawniła 9 tytułów zmierzających do usługi w pierwszych dniach października.

Źródło: Purexbox

Komentarze (159)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper