Dead Space Remake i Wild Hearts z pierwszymi prezentacjami rozgrywek. EA zaprasza na wydarzenia

Gry
1416V
Dead Space Remake
Wojciech Gruszczyk | 03.10.2022, 17:14

Electronic Arts zaprosiło właśnie graczy na dwa wydarzenia. We wtorek oraz środę otrzymamy szansę spojrzenia na odświeżony Dead Space oraz pierwszy pokaz Wild Hearts. To dobra okazja, by sprawdzić, jakie gry EA zaprezentuje graczom w pierwszych miesiącach 2023 roku.

Elektronicy w zeszłym tygodniu mogli świętować premierę swojej ostatniej gry z serii FIFA, ale teraz korporacja musi rozpocząć konkretną promocję następnych tytułów. 27 stycznia zadebiutuje Dead Space Remake, a 17 lutego odbędzie się premiera Wild Hearts.

Electronic Arts właśnie zaprosiło graczy na dwie prezentację – jutro o godzinie 16:58 zobaczymy odświeżony Dead Space, a w środę o 16:00 firma pokaże siedmiominutowy gameplay z Wild Hearts.

Jak widać EA szykuje się na gorący początek 2023 roku, a warto pamiętać, że według plotek firma w marcu ma wrzucić na rynek Star Wars Jedi: Ocalały. Jeśli te doniesienia zostaną potwierdzone, to korporacja będzie mogła mówić o naprawdę intensywnym okresie, ponieważ w pierwszych miesiącach 2023 roku rozpocznie się także kampania promocyjna EA Sports FC.

Warto podkreślić, że w przypadku Dead Space Remake ma to być zwiastun z fragmentami rozgrywki, a Wild Hearts będzie raczej prezentowany na konkretniejszym materiale.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Dead Space (remake).

Źródło: YouTube.com

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper