Hideo Kojima pracuje nad nową grą z Sony? Japończyk opublikował znaczące zdjęcie

Gry (plotka)
1111V
Hideo Kojima z SIE Music
Wojciech Gruszczyk | 03.10.2022, 16:01

Hideo Kojima oficjalnie ujawnił prace nad nowym tytułem z Microsoftem, ale najwidoczniej możemy również szykować się na konkretną zapowiedź we współpracy z Sony. Specjaliści z Japonii pomagają deweloperowi w pracy nad projektem.

Od dawna krążą plotki, według których Kojima Productions rozwija dwie gry – tajny projekt dla Microsoftu oraz Death Stranding 2 dla Sony. Nadal jednak nie otrzymaliśmy potwierdzenia tej drugiej produkcji i wciąż pozostaje nam tylko szukać drobnych sugestii, które są publikowane przez Hideo Kojimę.

Japończyk często publikuje różne teasery, ale jego najnowsza wiadomość jest dość jednoznaczna – Hideo Kojima zaprezentował swoje zdjęcie z ekipą Sony Interactive Entertainment odpowiedzialną za muzykę.

Nie jest to Sony Music Entertainment (Sony Music), a oddział SIE (Sony Interactive Entertainment), który zajmuje się opracowaniem gier, co w tym wypadku wydaje się znaczące. 

„Z zespołem SIE Music”.

Od dawna pojawiają się plotki, według których zespół Kojimy pracuje nad Death Stranding 2 dla Sony. W zeszłym tygodniu pojawił się ciekawy przeciek – tytuł pierwotnie został zaoferowany Google (Stadii), ale firma nie była zainteresowana grą single-player.

Źródło: Hideo Kojima

Komentarze (56)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper