Steam Deck z listą najchętniej granych produkcji we wrześniu. W zestawieniu między innymi Cyberpunk 2077

News
2748V
Steam Deck
Kajetan Węsierski | 01.10, 11:30

Steam Deck trafia do rąk kolejnych fanów, a to sprawia, że z miesiąca na miesiąc liczba jego posiadaczy rośnie. I choć opinie są różne, to można śmiało stwierdzić, że przeważają te pozytywne - gracze naprawdę ciepło przyjęli handhelda od Valve, który umożliwia im zabawę z wykorzystaniem produkcji, które kupili wcześniej na ich platformie. Co ważne, cały czas dochodzą kolejne produkcje, które są odpowiednio optymalizowane pod urządzenie.

A już teraz można w ten sposób grać w naprawdę sporą liczbę tytułów - w tym oczywiście wszystkie największe hity. Gracze oczywiście z takiej możliwości korzystają, a na koncie Steam Deck na Twitterze pojawiła się lista produkcji, w które grano najchętniej w minionym miesiącu. Co ciekawe, kolejność nie jest przypadkowa, a dziesięć pozycji ułożono na podstawie ogólnej liczby przegranych godzin. Sprawdźcie sami, jak wyglądało to we wrześniu:

  1. Vampire Survivors
  2. Elden Ring
  3. Stardew Valley
  4. Cyberpunk 2077
  5. Hades
  6. No Man’s Sky
  7. The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition
  8. Marvel’s Spider-Man Remastered
  9. Cult of the Lamb
  10. Disney Dreamlight Valley

Większość tytułów nie będzie chyba żadnym zaskoczeniem, prawda? Mamy tu w dużej mierze do czynienia z głośnymi produkcjami, które stanowią dziś fenomen wręcz na globalną skalę. Cóż, największą niespodzianką można określić to, że na pierwszym miejscu plasuje się niezależne Vampire Survivors. Choć na korzyść przemawia data premiery, to pokonanie takich tuzów jak Elden Ring czy Cyberpunk 2077 może napawać optymizmem.

Źródło: Gaming Bolt

Komentarze (57)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper