3 gry za darmo. Gracze mogą zapoznać się ze zróżnicowanymi tytułami

Promocje gier
2034V
The Drone Racing League Simulator
Wojciech Gruszczyk | 29.09.2022, 17:37

Ponownie nie możemy narzekać na brak ciekawych darmowych gier. Najnowsze promocje pozwalają pobrać łącznie trzy produkcje, które dorzucicie do swoich cyfrowych bibliotek na dwóch platformach – Epic Games Store i GOG.

Gracze na PC systematycznie mogą sięgać po różne produkcje za darmo, a tym razem Epic Games i GOG oferują łącznie trzy tytuły. W przypadku twórców Unreal Engine mamy czas do 13 października, by wrzucić pozycje do cyfrowej biblioteki, a rodzimy sklep proponuje klasyka przez najbliższe 70 godzin:

Runbow zadebiutował na pierwszej platformie w 2015 roku (Wii U), ale dopiero po kilkunastu miesiącach produkcja zawędrowała na PC. Jest to zręcznościówka, w której musimy przedostać się do wyznaczonego punktu – gra zebrała oceny na poziomie 71-82%. 

The Drone Racing League Simulator to symulator i gra wyścigowa związana z dronami – gracze mają okazję sprawdzić swoje umiejętności w bardzo dynamicznych starciach. Pozycja zebrała na Steam „bardzo pozytywne” opinie (84% na 2613 tekstów). 

Natomiast Master of Magic Classic to produkcja z 1994 roku – GOG proponuje strategię 4X, która w swoim czasie cieszyła się dużą popularnością. 

Warto dodać, że w przyszłym tygodniu na Epic Games Store pobierzemy dwie piekielne propozycje: Rising Hell oraz Slain: Back From Hell.

Źródło: Epic Games Store / GOG

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper