Valkyrie Elysium ocenione w pierwszej recenzji. Spin-off Valkyrie Profile na porównaniu grafiki: PS5 vs PS4

News
853V
v
Bartosz Dawidowski | 29.09, 11:09

Dziś premiera Valkyrie Elysium. Czy warto skusić się na zakup tej produkcji, dostępnej na PS4, PS5 (a niedługo również na PC)? W odpowiedzi na to pytanie może pomóc pierwsza recenzja.

Valkyrie Elysium jest od dzisiaj dostępne w sprzedaży na PS4 i PS5. 11 listopada gra trafi natomiast na PC (Steam). Niestety wygląda na to, że Square Enix nie dostarczyło z wyprzedzeniem kopii recenzenckich większości redakcji. Produkcję zdążyła na razie ocenić tylko ekipa RPG Site.

W pierwszej recenzji tytuł otrzymał notę 7/10. Serwis RPG Site chwali w swoim tekście rozsądny czas zabawy (ok. 18-20 godzin) i niezły system walki. Niestety w Valkyrie Elysium, według recenzenta RPG Site, zawodzi eksploracja i ogólne wykonanie lokacji (grafika pozostawia sporo do życzenia nawet na PS5).

Recenzent RPG Site skrytykował przede wszystkim słabą fabułę w Valkyrie Elysium:

„Praktycznie wszystkie elementy gry, oprócz walki, są przeciętne. W szczególności muszę powiedzieć, że fabuła jest schematyczna i przewidywalna. (...) Większość misji pobocznych w Valkyrie Elysium jest nudna, schematyczna” – stwierdził dziennikarz z RPG Site.

Poniżej czeka na was gameplay z porównaniem grafiki i długości loadingów w edycji na PS5 i PS4. Bawiąc się na PS5 zyskujemy przede wszystkim lepszy framerate, niż na PS4 (60 fps vs 35 fps).

Źródło: https://www.rpgsite.net/review/13318-valkyrie-elysium-review

Komentarze (35)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper