Age of Empires 4 w końcu otrzyma polską lokalizację! Microsoft zaprasza na pokaz z ogłoszeniami

Gry
2111V
Age of Empires 4
Wojciech Gruszczyk | 28.09.2022, 16:31

Microsoft chce świętować 25-lecie marki Age of Empires 4 w „wielkim stylu”. Firma właśnie zapowiedziała specjalne wydarzenie, podczas którego otrzymamy zapowiedzi związane z tym uniwersum. Na dobry początek potwierdzono nowe lokalizacje.

O przygotowaniu polskiej lokalizacji Age of Empires 4 słyszałem jeszcze przed premierą gry i spodziewałem się, że napisy zostaną dodane do strategii znacznie wcześniej. Na szczęście korporacja z Redmond właśnie potwierdziła pozytywną wiadomość.

„Dziś mamy przyjemność ogłosić, że 25 października będziemy świętować 25 lat Age of Empires w wielkim stylu. Dołącz do nas na żywo ze specjalnego miejsca, gdy będziemy nadawać naszą rocznicową transmisję zawierającą ogłoszenia, wywiady z zespołem i kilka niespodzianek”.

25 października zadebiutuje również Age of Empires IV: Anniversary Edition na Steam i w Microsoft Store – produkcja będzie zawierać podstawkę, wszystkie wcześniej wydane aktualizacje, rocznicowy update oraz dwie nowe cywilizację (Osmanów i Malijczyków). Jeśli posiadacie strategię Microsoftu, to nową wersję otrzymacie za darmo – w tym wypadku sprawdzicie również nowe wyzwania mistrzowskie, nowe osiągnięcia, osiem nowych map i dwa nowe biomy do zbadania i podbicia. Gra w tym dniu rozpocznie także 3. sezon zmagań.

To jednak nie koniec, ponieważ Age of Empires 4 od 25 października otrzyma aż 11 nowych lokalizacji – w tym polską. Jest to naprawdę znakomita wiadomość dla graczy, którzy zamierzają zapoznać się z tytułem Microsoftu lub wciąż spędzają wolny czas na serwerach.

Czy wśród „ogłoszeń” i „niespodzianek” znajduje się konsolowa wersja Age of Empires 4? Trudno powiedzieć, ale na pewno wielu graczy chciałoby sprawdzić pozycję na Xboksach.

Źródło: Xbox

Komentarze (50)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper