Weird West z całym pierwszym rozdziałem za darmo! Wielka promocja na mocno rozwijaną grę studia WolfEye

Promocje gier
621V
Weird West
Bartosz Dawidowski | 28.09, 11:24

Weird West jest bardzo intensywnie rozwijane. Gra od premiery doczekała się wielu waznych aktualizacji. Deweloperzy tej świetnej, trochę niedocenianej produkcji, zdecydowali się na kolejny bardzo miły krok w wydaniu na PC.

Pierwszy rozdział Weird West (z pięciu dostępnych w grze) został właśnie udostępnione za darmo na Steam. To bardzo duży segment rozgrywki, przy którym można spędzić nawet kilkanaście godzin. By pobrać Weird West – The Bounty Hunter Journey wystarczy wybrać się na zakładkę gry na Steam i ściągnąć udostępnione gratisowo pliki. Zrobicie to w tym miejscu.

Jeśli spodoba się wam klimatyczna, westernowo-gotycka przygoda z Weird West, to pełną wersję gry będziecie mogli kupić w trakcie tego weekendu z 50% rabatem. Promocja będzie dostępna na Steam, Epic Games Store oraz GOG. Jeśli skusicie się na zakup na Steam, to będziecie mogli kontynuować zabawę z darmowego, pierwszego rozdziału (gra uwzględni zapisane save’y).

Przypominam przy okazji, że Weird West doczekało się wielu ważnych nowości od momentu premiery. Dostaliśmy m.in. niedawno animację 60 fps na Xbox Series S, nowe opcje celowania, lokacje i inne świeże motywy. To nie ostatnio słowo studia WolfEye, które szykuje już kolejne aktualizacje.

Źródło: https://store.steampowered.com/app/1097350/Weird_West/

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper