Wiedźmin 3 od Netflixa zadebiutuje już w wakacje przyszłego roku! Potwierdzono przybliżoną datę premiery

Filmy/seriale
1584V
Wiedźmin 3 - Netflix
Kajetan Węsierski | 25.09.2022, 08:30

"Wiedźmin" od Netflixa jest - jakiego by nie mieć podejścia do sposobu interpretacji książek przez twórców - jednym z największych seriali, które ma obecnie platforma w swoim posiadaniu. Oba sezony cieszyły się ogromną popularnością i właściwie nawet dziś nie brakuje osób, które dołączają do grona fanów ekranizacji. A składając do kupy dobre oceny i wysoką oglądalność, kolejne sezony i spin-offy zdają się właściwie formalnością.

O pracach nad najnowszą partią odcinków wiemy już od jakiegoś czasu, a wczoraj wieczorem wreszcie dostaliśmy przybliżoną datę premiery! Zgodnie ze wpisem na Twitterze, który ukazał się na oficjalnym profilu serii na Twitterze, trzeci sezon ukaże się na Netflixie już latem 2023 roku! I choć oczywiście na dokładny dzień przyjdzie nam jeszcze troszkę poczekać, to już teraz możemy mówić o zdecydowanie dobrej informacji.

Koniecznie dajcie znać, jak zapatrujecie się na nadchodzący sezon i czego oczekujecie po kontynuacji przygód Geralta i Ciri. Można spodziewać się, że nadchodzące miesiące przyniosą nam nie tylko nieco zdjęć z planu czy kilka oficjalnych zapowiedzi wideo, ale także doniesienia na temat nowych aktorów, których będziemy mogli oglądać podczas seansu. Macie jakieś konkretne życzenia?

Zbliża się Czas Pogardy. 

Wiedźmin powróci na Netflix latem 2023! #TUDUM

Pojawiła się także data premiery wyczekiwanej pozycji pobocznej, a więc "The Witcher: Blood Origin". Tu będziemy musieli poczekać jeszcze mniej i wygląda na to, że będzie co oglądać podczas przerwy świątecznej - tytuł zadebiutuje już 25 grudnia tego roku! W tym przypadku mamy prawdziwie otwartą kartę, a twórcy mogą pójść w wielu różnych kierunkach. Trzeba uzbroić się w cierpliwość, a już pod koniec roku sprawdzić, co z tego wyszło!

Źródło: Twitter - The Witcher

Komentarze (48)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper