World War 3 w końcu za darmo dla wszystkich. Znamy szczegóły otwartej bety

News
2339V
World War 3
Wojciech Gruszczyk | 23.09, 14:14

The Farm 51 wykorzysta potknięcie DICE? World War 3 w końcu wejdzie do otwartej bety i wszyscy gracze będą mogli zapoznać się z produkcją za darmo. Będzie to przygotowanie przed oficjalną premierą i przejściem na model biznesowy free-2-play.

Battlefield 2042 próbuje wstać z kolan, ale DICE małymi krokami rozwija już nową odsłonę serii. The Farm 51 bardzo długo czekało na zaoferowanie swojej odpowiedzi i choć opinie na temat gry są pozytywne, to deweloperzy potrzebowali znacznie więcej czasu na dopracowanie strzelanki.

Teraz jednak otrzymaliśmy oficjalną wiadomość – długo oczekiwana otwarta beta rozpocznie się 29 września. Już 3 dni wcześniej na serwery zostaną wpuszczeni weterani, a jednocześnie rozpocznie się tydzień z premiami PD.

„Otwarta beta jest wynikiem długiego okresu testów, zbierania opinii i rozwoju. Chcemy podziękować graczom zamkniętej bety i weteranom za ich gorące zaangażowanie, a także zespołowi deweloperskiemu za niestrudzony wysiłek, dzięki któremu udało nam się osiągnąć ten ogromny kamień milowy. Mimo że gra jest nadal w fazie aktywnego rozwoju i czeka nas jeszcze dużo pracy oraz nowej zawartości, z radością witamy graczy z całego świata, którzy chcą wziąć udział w walce. Mamy nadzieję, że razem sprawimy, że World War 3 będzie wyjątkowo wciągającą i zabawną grą”.

3-dniowy, szybszy start zostanie zaoferowany graczom, którzy posiadają Pakiet Zamkniętej Bety lub Pakiet Weterana. Jednocześnie firma podkreśla, że dzisiaj (23 września) zakończono zamkniętą betę i po zakończeniu prac konserwacyjnych – wszystkie postępy zostaną zresetowane. Gracze jednak zatrzymają przedmioty z pakietów oraz Twitch Dropów.

„Przygotuj się na World War 3, taktyczną grę FPS online opracowaną przez The Farm 51. Weź udział w ekscytujących, drużynowych potyczkach, walcząc na ziemi, prowadząc czołgi i pojazdy, wykorzystując drony do badania pola bitwy i przeprowadzając taktyczne ataki w celu zadawania maksymalnych obrażeń. W dwóch podstawowych trybach gry, Tactical Ops i Deathmatch, może walczyć do 40 graczy, a mecze rozgrywane są na wielu wspaniałych, realistycznych mapach. Zbierz oddział i podejmij walkę na ulicach Warszawy, Berlina, Moskwy, Polarnyj oraz na obrzeżach Smoleńska i nie tylko!”

Źródło: Informacja prasowa - World War 3

Komentarze (37)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper