Xbox Series X w białym kolorze? Logitech pokazał konsolę w reklamie

News
1478V
Xbox Series X biały
Wojciech Gruszczyk | 23.09, 13:54

Na najnowszej reklamie nowej linii headsetów Astro pojawiła się ściana z białymi urządzeniami. Obok PlayStation 5 w klasycznym wydaniu pojawił się odświeżony Xbox Series X. Konsola nie jest sprzedawana przez Microsoft w takiej wersji.

Logitech przygotował nową reklamę słuchawek Astro A30, które mogą współpracować z między innymi PlayStation 5 oraz Xboksami Series X|S. Spot jest przyjemny i w zasadzie nie wyróżnia się na tle innych reklam prezentujących urządzenia, ale widzimy tutaj jeden nietypowy element – białą wersję Xboksa Series X.

Jak wiadomo Microsoft sprzedaje swoją najpotężniejszą platformę w historii wyłącznie w czarnym wydaniu, a najmniejszy Xbox (Xbox Series S) jest oferowany w białej wersji. Gracze mogą kupić również biały kontroler i w tym tygodniu na rynek trafił Xbox Elite Series 2 Core.

Sytuacja jest o tyle ciekawa, że Microsoft w tym tygodniu ogłosił współpracę z firmą Logitech – korporacje promują przenośną konsolę skupioną na rozgrywce w chmurze.

Jeśli to faktycznie nie jest przypadek, a Logitech pokazał konsolę zbyt wcześnie, to będziemy świadkami bardzo ciekawej sytuacji, ponieważ biały kontroler do nowych Xboksów został ujawniony przed oficjalną zapowiedzią Xboksa Series S, a wizerunek małej konsoli także pojawił się w Sieci przed pokazem. Microsoft nawet nie zdążył przedstawić graczom Xboksa One S, ponieważ także w tym wypadku wizerunek białego urządzenia trafił w ręce graczy przed oficjalną wiadomością od korporacji.

Źródło: TheVerge

Komentarze (80)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper