Captain Tsubasa: Rise of New Champions za 7,70 zł na Switcha! Rozbudowana wersja gry w świetnej promocji

Promocje gier
1842V
Captain Tsubasa Update
Wojciech Gruszczyk | 22.09, 18:34

W sklepie Nintendo wystartowała wielka promocja, dzięki której kupicie ponad 1000 gier w lepszych cenach, a dodatkowo gracze mogą sięgnąć po znakomitą ofertę na Captain Tsubasa: Rise of New Champions. Rozbudowane wydanie gry kupicie za zaledwie 7,70 zł.

Captain Tsubasa: Rise of New Champions wylądował na rynku w 2020 roku i produkcja została dobrze przyjęta przez dziennikarzy oraz graczy. Nie jest to wielki hit, jednak w dobry sposób przypomniało IP.

Niespodziewanie Captain Tsubasa: Rise of New Champions w rozbudowanej wersji Deluxe Edition został przeceniony aż o 97%! Z 309 zł na zaledwie 7,70 zł. Ofertę znajdziecie w eShopie – w wyszukiwarce wpiszcie „Tsubasa” i ustawcie sortowanie od najniższej ceny.

Jest to kapitalna oferta, która może sprawić, że kolejne osoby zapoznają się z Captain Tsubasa: Rise of New Champions – szczególnie biorąc pod uwagę, że otrzymacie tutaj podstawkę z 9 nowymi postaciami (każdy kosztuje 12 zł) oraz dodatkowymi strojami. 

Trudno powiedzieć, dlaczego Bandai Namco zdecydowało się na aż tak dużą promocję, ale jeśli wciąż nie mieliście okazji zagrać w Captain Tsubasa: Rise of New Champions i posiadacie platformę Nintendo, to naprawdę warto kupić pozycję.

Captain Tsubasa: Rise of New Champions w wersji na Switcha zebrało oceny na poziomie 71%.

„Dziękuję Pan Tsubasa. #srogiepromo”.

Źródło: Kosowsky_

Komentarze (30)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper