Super Mario Bros. zostanie zaprezentowany wkrótce. Znamy datę premiery zwiastuna

Filmy i seriale
1261V
Film Mario
Wojciech Gruszczyk | 22.09, 18:18

Na New York Comic Con odbędzie się pierwsza prezentacja filmu Nintendo i Illumination. „Super Mario Bros.” i podczas imprezy zobaczymy pierwszy zwiastun produkcji, która zadebiutuje w kwietniu przyszłego roku.

We wrześniu 2021 roku Nintendo potwierdziło obsadę filmu „Super Mario Bros.” – na liście aktorów znajdują się między innymi Chris Pratt (Mario), Anya Taylor-Joy (Princess Peach), Charlie Day (Luigi), Jack Black (Bowser), Keegan Michael-Key (Toad) i Seth Rogen (Donkey Kong). Za przygotowanie animacji odpowiadają autorzy „Minionków”, więc nie bez powodu wielu fanów czeka na prezentację produkcji.

Nintendo i Illumination chcą wykorzystać zbliżający się New York Comic Con do pokazu filmu – to właśnie na imprezie, która odbędzie się na początku przyszłego miesiąca będziemy świadkami publikacji zwiastuna:

„Dołącz do nas 6 października o godzinie 22:00, aby zobaczyć zwiastun premiery nadchodzącego filmu Super Mario Bros. od Nintendo & Illumination, którego premiera odbędzie się 7 kwietnia 2023 roku”.

Za dwa tygodnie pierwszy raz zostanie zaprezentowany film, który trafi na ekrany na samym początku kwietnia przyszłego roku. Jak wiadomo historia miała zostać udostępniona w grudniu, ale zdecydowano się na opóźnienie premiery.

Zwiastun powinien jednocześnie trafić na YouTube, więc pewnie pojawi się szansa, by wszyscy fani Mario mogli zobaczyć, jak wygląda animacja.

Źródło: New York Comic Con

Komentarze (19)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper