2 gry za darmo. Promocja pozwala pobrać ARK: Survival Evolved

Promocje gier
1239V
ARK Survival Evolved
Wojciech Gruszczyk | 22.09, 17:11

Epic Games oferuje dzisiaj dwie kolejne gry za darmo. Zainteresowani mogą pobrać doceniony przez graczy i bardzo popularny ARK: Survival Evolved – jest to dobry moment, by dobrze zapoznać się z tytułem przed przyszłoroczną premierą kontynuacji.

Od dzisiaj gracze na PC mogą zapoznać się z kolejnymi darmowymi produkcjami oferowanymi przez Epic Games. W sklepie twórców Fortnite pojawiły się dwa tytuły, które możemy przez najbliższy tydzień dodać do swojej cyfrowej kolekcji.

ARK: Survival Evolved zadebiutowało w 2017 roku i produkcja w swoim czasie zebrała oceny na poziomie 70%. Studio Wildcard od tego czasu zadbało o mnóstwo poprawek, a dodatkowo deweloperzy opracowali kilka dużych dodatków. Jest to symulator przetrwania w świecie pełnym dinozaurów.

Natomiast Gloomhaven to znacznie młodsza produkcja (2021), która od premiery osiągnęła lepsze wyniki (82%) – w tym wypadku zainteresowani otrzymają możliwość zapoznania się z adaptacją bardzo popularnej planszówki.

Jak widać tym razem Epic Games zadbało o dwie naprawdę mocne propozycje, które powinny zostać docenione przez wielu graczy. W przyszłym tygodniu pobierzemy Runbow i The Drone Racing League Simulator.

Źródło: Epic Games Store

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper