Xbox Game Pass z 3 grami od dzisiaj. Klienci zagrają w zróżnicowane produkcje

News
3802V
Xbox Game Pass
Wojciech Gruszczyk | 22.09, 19:37

Entuzjaści Xbox Game Pass i PC Game Pass mogą szykować się na kolejną dawkę przyjemności. Już teraz w katalogu pojawi się między innymi Slime Rancher 2, czyli kontynuacja cenionej produkcji z 2017 roku.

Microsoft we wtorek zapowiedział wrzucenie do Xbox Game Pass kolejnych 10 gier i aktualnie dwa tytuły już zadebiutowały. Teraz jednak możemy szykować się na kolejną dawkę trzech produkcji, ponieważ dzisiaj w ofercie pojawiły się pozycje przygotowane z myślą o konsolach, komputerach osobistych oraz z możliwością włączenia przygód za pomocą chmury.

Xbox Game Pass – 3 gry od dzisiaj

Jak widać zestawienie jest zróżnicowane i choć tym razem nie możemy zagrać w produkcję pokroju Deathloop, to jednak warto zwrócić uwagę, że wszystkie gry dzisiaj debiutują. Microsoft w jeden dzień zaoferuje trzy premiery w Xbox Game Pass.

SpiderHeck to brawler skupiający się na platformowej rywalizacji, a Beacon Pines to urocza przygodówka. Natomiast w przypadku Slime Rancher 2 możemy ponownie liczyć na połączenie gry akcji z hodowlą małych stworzonek.

Źródło: Purexbox

Komentarze (110)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper