PS Plus Premium straci w październiku 2 znane gry. Sony potwierdziło szczegóły

News
6084V
PS Plus Premium
Wojciech Gruszczyk | 22.09, 15:31

Sony systematycznie rozbudowuje ofertę PlayStation Plus i w tym tygodniu do zestawienia trafił między innymi Deathloop. Gracze jednak muszą mieć świadomość, że czasami gry będą także wypadać z oferty i z PS Plus Premium wkrótce zniknie Red Dead Redemption.

W przyszłym tygodniu Sony przedstawi pierwsze gry zmierzające do PS Plus w październiku. Korporacja może przedstawić od razu pozycje dla wszystkich trzech wersji abonamentu – taką sytuację widzieliśmy pierwszy raz we wrześniu. Firma jednak przygotowuje graczy na usunięcie dwóch tytułów i istotna wiadomość pojawiła się zakładce na PS5 i PS4.

17 października z PlayStation Plus Premium znikną dwie gry z PlayStation 3: Red Dead Redemption i Red Dead Redemption: Undead Nightmare. Jest to ostatnia szansa, by zapoznać się z przygodami w ramach abonamentu Sony.

W przypadku tytułów z PS3 gracze mogą jedynie sprawdzać historie za pomocą chmury. Sony nie zdecydowało się na natywną wsteczną kompatybilność, ale pojawiły się plotki, według których firma pracuje nad nową technologią.

Jeśli jednak wciąż nie zapoznaliście się z Red Dead Redemption, to bez wątpienia warto poświęcić na przygodę kilka wieczorów, ponieważ Rockstar kilka lat temu opracowało bardzo mocną historię. Wątek główny z tytułu poznacie w około 18 godzin.

title

title

Źródło: Twistedvoxel

Komentarze (87)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper