PS5 devkit na pełnej prezentacji. Pokaz konsoli, menu i szczegóły

News
5251V
PS5 devkit
Wojciech Gruszczyk | 22.09, 14:01

Devkit PS5 pobudził graczy jeszcze przed prezentacją PlayStation 5, ponieważ urządzenie pojawiło się na zdjęciu od jednego z zespołów PlayStation. W międzyczasie mieliśmy jeszcze okazję sprawdzić kilka fotek sprzętu, ale teraz pierwszy raz ktoś przygotował konkretny materiał pokazujący potężną konsolę.

Macho Nacho Productions dotarł do sprzętu Sony i choć oczywiście nie powinien go posiadać, a może i nawet pokazywać, to opracował materiał, na którym widzimy devkit. Youtuber podkreślił, że są różne wersje sprzętu, a on akurat posiada urządzenie bez napędu, więc nie może wykorzystać gry na płycie.

Na przednim panelu znalazł się jeden USB-C, cztery USB 3.0 oraz jeden USB 2.0, a nawet mały ekran, na którym pojawiają się konkretne informacje dotyczące wersji gier oraz inne szczegóły. Na uwagę zasługuje oczywiście sama konstrukcja, która zupełnie nie przypomina ostatecznej wersji PlayStation 5.

Macho Nacho Productions podłączył konsolę do monitora i pokazuje działanie devkita – na początku widzimy znajome elementy, jednak gdy już maszyna zostanie całkowicie włączona, to zobaczycie odświeżone menu. Devkit oferuje 2,2TB na dane, więc deweloperzy mogą swobodnie sprawdzać swoje pozycje. Urządzenie jednak nie zostało aktywowane przez Sony, więc autor materiału nie mógł włączyć wszystkich opcji.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (47)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper