Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 27.08.2014 08:52
Tego się nie spodziewaliśmy! - nowe Dragon Age z kooperacją dla 4 graczy
1098V

Tego się nie spodziewaliśmy! - nowe Dragon Age z kooperacją dla 4 graczy

To, że Dragon Age: Inkwizycja jest największym RPG-iem, jaki dotychczas przygotowywało BioWare, już wiemy. Dziś pora na kilka nowych i bardzo ciekawych informacji. Okazuje się, że pogramy w Inkwizycję z 3 znajomymi.

BioWare ujawniło redakcji IGN, że w Dragon Age: Inkwizycja pojawi się opcja zabawy wieloosobowej. Tryb multiplayer będzie oddzielny od kampanii singleplayer. To seria krótkich questów, które będziemy wykonywać ramię w ramię z towarzyszami broni, prowadzonymi przez innych graczy. W drużynie znajdą się maksymalnie 4 osoby.

Sekcja multiplayer została opracowana przez ten sam zespół deweloperów, co główna kampania gry. W ramach modułu sieciowego będziemy mogli kupować nowy ekwipunek za zgromadzoną w nim walutę. Niestety w ramach tej sekcji zdecydowano się na wprowadzenie mikropłatności, ale BioWare zapewnia, że ten fakt nie zepsuje balansu rozgrywki. Wszystko będzie można zakupić dzięki wirtualnej walucie, nie wykładając ani złotówki z prawdziwej kieszeni.

Na starcie dostępnych będzie 12 postaci, po 4 na każdą klasę. Gracze będą na początku rozgrywki wybierać, w którego bohatera chcą się wcielić. BioWare zaznacza, że w ramach trybu multiplayer możliwe będzie wytwarzanie lepszych przedmiotów ze zbieranych składników (crafting), ale nie będziemy mogli sprzedawać uzyskanego oręża w ramach "domu aukcyjnego".

źródło

 

Tagi: BioWare dragon age dragon age: inkwizycja kooperacja