Star Wars Eclipse zaoferuje sporo akcji? Quantic Dream obiecuje odpowiednie dostosowanie formuły

Gry
1614V
Star Wars Eclipse
Kajetan Węsierski | 17.09.2022, 08:30

Star Wars Eclipse to bez wątpienia jeden z tych tytułów, na które wyczekuje cała masa osób. Twórcy z Quantic Dreams od początku obiecują innowacyjne podejście do samej marki, ale jednocześnie zaznaczają, że trzeba będzie uzbroić się w spore pokłady cierpliwości. Tytuł nieprędko zadebiutuje, a prawdopodobnie należy spodziewać się go zdecydowanie bliżej premiery kolejnej generacji konsol - to nie napawa optymizmem.

Niemniej, już na tym etapie widać, że deweloperzy mają konkretny pomysł na projekt, nad którym dłubią. Naprowadził nas na to sam CEO Quantic Dreams, Guillaume de Fondaumiere, który udzielił bardzo ciekawego wywiadu dla IGN Japan podczas Tokyo Game Show. I choć podzielił się sporą dawką intrygujących i "insiderskich" tematów, to tym, który najbardziej rozpalał, była kwestia kierunku rozwoju Star Wars Ecplipse:

Dalsza część tekstu pod wideo

Myślę, że z każdym nowym tytułem staramy się wprowadzać innowacje, staramy się odkrywać nowe obszary. W Star Wars Eclipse z pewnością zachowamy podstawowe elementy gier Quantic Dream - bardzo duży nacisk na fabułę, bardzo ciekawe postacie, wielu grywalnych bohaterów i oczywiście dając graczom możliwość wpływania na opowieść poprzez ich decyzje.

Tam, gdzie zmienia się formuła, bardzo wyraźnie powiedzieliśmy, że robimy grę action-adventure, więc elementy akcji będą również bardzo ważne.To jest coś, o czym będziemy mogli mówić w przyszłości, ale zapamiętajcie, że to przygodowa gra akcji!

Brzmi to bardzo ciekawie i chyba zgodzimy się, że jeszcze bardziej pobudza wyczekiwania na nadchodzącą grę z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Jestem przekonany, że dla wielu osób okaże się to wręcz argumentem, który ostatecznie wpłynie na ich zainteresowanie produkcją. Cóż - dajcie znać, jak Wy zapatrujecie się na takie zapewnienia samego szefa studia i czy jesteście w gronie tych, którzy wyczekują każdego doniesienia.

Źródło: The Gamer

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper