Return to Monkey Island na długiej rozgrywce. Klasyk powraca w nowej szacie graficznej

Gry
811V
Return to Monkey Island
Wojciech Gruszczyk | 16.09.2022, 21:15

Już w przyszłym tygodniu na dwóch platformach zadebiutuje Return to Monkey Island. Twórcy chcą zachęcić do nowej przygody i zaprezentowano długi gameplay. Materiał pokazuje dialogi oraz eksplorację świata.

Na 19 września zaplanowano premierę Return to Monkey Island na Nintendo Switcha oraz komputery osobiste. Gra będzie dostępna aktualnie wyłącznie na dwóch platformach, ale w przyszłości możemy mieć pewność, że przygoda wyląduje również na innych urządzeniach.

Dalsza część tekstu pod wideo

Jest to kolejna odsłona serii opracowana przez Rona Gilberta, który otrzymał możliwość stworzenia zakończenia swojej trylogii. Twórca postanowił przystosować produkcję do współczesnych standardów, więc odświeżono grafikę, jednak pod względem rozgrywki nadal otrzymamy klasyczną przygodówkę z gatunku point-and-click.

Na filmie zobaczycie, jak główny bohater rozmawia z napotkanymi postaciami czy też ma okazję podróżować po świecie – tutaj ponownie będziemy wybierać odpowiednie miejsca, do których ma podążyć Guybrush Threepwood. W Return to Monkey Island nie zabraknie zbierania przedmiotów, by następnie móc przykładowo otwierać drzwi.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (18)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper