Hollow Knight: Silksong trafi na PS5 i PS4. Sony potwierdza pozytywną informację

News
1134V
Hollow Knight: Silksong
Wojciech Gruszczyk | 16.09, 17:58

Sony opublikowało szybką wiadomość, która powinna uspokoić fanów Hollow Knight, którzy poznali przygodę na PS5 i PS4. Kontynuacja cenionej gry trafi również na konsole z logiem PlayStation.

Hollow Knight: Silksong zostało pierwotnie zapowiedziane na Nintendo Switcha oraz komputery osobiste. Microsoft jednak pokazał produkcję podczas swojej czerwcowej imprezy i potwierdził, że oczekiwana przygoda zadebiutuje w ramach Xbox Game Pass.

Aktualnie nie ujawniono jedynie edycji przeznaczonej na sprzęt Sony, ale Japończycy właśnie opublikowali pozytywną wiadomość. Hollow Knight: Silksong zadebiutuje również na PlayStation 5 i PlayStation 4:

„Naostrz swoje igły – Hollow Knight: Silksong nadchodzi na PS5 i PS4”.

Kiedy odbędzie się premiera? Trudno niestety powiedzieć, ale najwidoczniej przygoda zostanie udostępniona jednocześnie na sześciu platformach – PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switcha i PC.

Możemy mieć jedynie nadzieję, że wiadomość Sony to pozytywny prognostyk i wkrótce poznamy ostateczne szczegóły dotyczące debiutu Hollow Knight: Silksong.

Źródło: PlayStation

Komentarze (38)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper