Dwie gry z darmowym weekendem. Ruszyły nowe Free Play Days

Promocje gier
1788V
Diablo
Bartosz Dawidowski | 16.09, 09:37

Poznaliśmy już najświeższą propozycję Free Play Days, czyli kolejne gry dla posiadaczy Xboksów, które możemy sprawdzić gratisowo w trakcie weekendu. Tym razem to m.in. Diablo III: Eternal Collection.

Podczas tego weekendu możemy bawić się za darmo na Xone i XSX/XSS przede wszystkim w Diablo III: Eternal Collection. Chodzi tu oczywiście o rozszerzone wydanie hitu Blizzard Entertainment, wzbogacone o duży dodatek Reaper of Souls oraz pakiet Rise of the Necromancer. Jeśli spodoba się wam zabawa w tej produkcji, to warto rozważyć jej zakup w aktualnej promocji (za 82,49 zł), która potrwa jeszcze 4 dni.

Drugi tytuł udostępniany za darmo w trakcie weekendu to Golf With Your Friends. Tutaj atrakcyjność produkcji wydaje się już mniejsza, bo gra wchodzi w skład biblioteki tytułów z Xbox Game Pass. Produkcję można przez najbliższe dni kupić za 19,99 zł.

Jak zwykle Free Play Days potrwają do końca weekendu. By skorzystać z oferty wystarczy posiadać aktywny abonament Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate.

Gry udostępniane w ramach Free Play Days:

  • Diablo III Eternal Collection
  • Golf With Your Friends (dostępne w Xbox Game Pass)
Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2022/09/15/free-play-days-golf-with-your-friends-and-diablo-iii-eternal-collection/

Komentarze (17)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper