Like A Dragon: Ishin na długiej rozgrywce. SEGA pokazuje remake

News
655V
Like a Dragon: Ishin!
Wojciech Gruszczyk | 15.09, 15:11

Japończycy przygotowują trzy części serii Like A Dragon i na dobry początek gracze zapoznają się z Like A Dragon: Ishin. Odświeżona przygoda jest prezentowana na Tokyo Game Show i możemy sprawdzić długi materiał z rozgrywki.

Like A Dragon: Ishin, Like a Dragon 8 oraz Like A Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name zmierzają na rynek i już w lutym gracze na konsolach dwóch generacji oraz PC będą mogli zapoznać się z odświeżoną Yakuzą Ishin.

Twórcy porzucili nazwę „Yakuza”, ale tak naprawdę społeczność powinna doskonale wiedzieć, czego może się spodziewać – twórcy wykorzystali Unreal Engine 4, by poprawić oprawę, a dodatkowo w grze pojawią się nowe postacie. Deweloperzy postanowili wrzucić do przygody bohaterów z poprzednich odsłon serii, by w ciekawy sposób rozbudować doświadczenie największych fanów IP. Aktualnie jednak nie wiemy, czy autorzy zdecydowali się na jakiekolwiek zmiany w przypadku fabuły.

Najnowszy gameplay z Like A Dragon: Ishin wygląda dobrze. Łatwo zobaczycie tutaj ulepszone miejscówki, a dodatkowo autorzy postanowili znacząco upiększyć bohaterów – już wcześniej prezentowaliśmy porównanie, na którym zestawiono remake z oryginałem.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper