Xbox Game Pass z grami Skybound Games. Wydawca Telltale Games wrzuci produkcje do katalogu

News
1433V
Xbox Game Pass z grami Skybound Games
Wojciech Gruszczyk | 14.09, 19:36

Na właśnie trwającym [email protected] otrzymaliśmy bardzo ciekawą zapowiedź. Skybound Games to kolejny wydawca, który postanowił nawiązać większą współpracę z Microsoftem i zamierza oferować swoje gry w ramach Xbox Game Pass. Na dobry początek potwierdzono aż cztery produkcje.

Do Xbox Game Pass systematycznie trafiają nowe gry, a niektórzy wydawcy chętnie nawiązują większe relacje z Microsoftem, by stale rozbudowywać katalog usługi o swoje następne pozycję. Humble Games podążyło tą drogą i firma niedawno wspomniała, że przygotowuje drugą serię tytułów, które zadebiutują w bibliotece, a teraz potwierdzono ciekawą wiadomość dotyczącą Skybound Games.

Skybound Entertainment to amerykańska korporacja, która w 2010 roku została założona przez między innymi Roberta Kirkmana (twórca serii „The Walking Dead”), a w 2018 roku swoją działalność rozpoczął Skybound Games – jest to oddział zajmujący się przygotowywaniem i wydawaniem gier.

To właśnie Skybound Games postanowiło współpracować z Microsoftem i potwierdzono cztery gry, które trafią do Xbox Game Pass:

  • Telltale's The Walking Dead: The Final Season,
  • The Big Con,
  • Rainbow Billy and the Curse of the Leviathan,
  • Homestead Arcana (w dniu premiery w Game Passie).

Jest to pozytywna wiadomość dla klientów usługi, ponieważ Skybound Games może w przyszłości rozbudować katalog Xbox Game Pass o kilka naprawdę wartościowych tytułów.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (24)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper