Persona 5 Royal na zwiastunie. Atlus przypomina o premierze w Game Passie i pokazuje kolekcjonerkę

News
857V
Persona 5 Royal
Wojciech Gruszczyk | 14.09, 20:22

Atlus przygotował nowy zwiastun Persona 5 Royal, który przypomina o premierze gry na następnych konsolach, komputerach osobistych oraz w abonamencie Xbox Game Pass. Gracze mogą również sięgnąć po specjalne wydanie produkcji.

21 października odbędzie się premiera Persona 5 Royal na Xboksach Series X|S, PlayStation 5, Xboksie One, Nintendo Switchu oraz komputerach osobistych (Steam). Atlus przygotował nowy zwiastun, a jednocześnie producent podkreśla, że wydanie zadebiutuje w Xbox Game Pass. Gracze mogą liczyć na podstawkę oraz wszystkie wcześniej opracowane rozszerzenia.

Zwiastun przedstawia kilka scen z rozbudowanej wersji hitu Atlusa. Persona 5 Royal to jedna z najlepiej ocenianych gier z ubiegłej generacji i na pewno znajdzie się wielu graczy, którzy chętnie zapoznają się z najnowszym wydaniem.

Atlus zachęca nie tylko do samej pozycji, ale również specjalnego wydania – w sklepie japońskiego dewelopera znajdziemy Persona 5 Royal 1 More Edition. Zestaw składa się ze specjalnego pudełka, grafiki w ramce, torby, steelbooka, ponad 40 rozszerzeń, kart do tarota oraz oczywiście samej produkcji. Pakiet został wyceniony na 119,99 dolarów (około 566 zł).

Persona 5 Royal 1 More Edition

Źródło: YouTube.com

Komentarze (41)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper