Judgment i Lost Judgment na PC. Zwiastun pokazuje nowe wersje gier – znamy ceny

Gry
684V
Lost Judgment
Wojciech Gruszczyk | 14.09.2022, 17:58

SEGA potwierdziła ostatni przeciek i bez większej zapowiedzi wrzuciła Judgment i Lost Judgment na komputery osobiste. Gry są dostępne na Steam i gracze mogą nawet sięgnąć po zestaw – kupując pakiet trzech produktów oszczędzicie sporo pieniędzy.

Judgment w 2019 roku trafił na PS4, a w zeszłym roku odbyła się premiera na PS5 i XSX|S, a 12 miesięcy temu pierwsi zainteresowani zagrali w Lost Judgment na PS5, XSX|S, PS4 i XOne. Japończycy chcą jednak trafić do szerszego grona odbiorców i właśnie wrzucono obie produkcje na Steam.

Dalsza część tekstu pod wideo

Judgment kupicie za 169 zł, Lost Judgment za 259 zł, a fabularny dodatek Lost Judgment - The Kaito Files Story Expansion za 129 zł – cały zestaw osobno jest wyceniony na 557 zł, ale sięgając po całość kupicie dwie gry i rozszerzenie za 423,32 zł (-24%, 133,86 zł).

Judgment (średnia ocen na poziomie 80-82%) i Lost Judgment (82%) zostały ciepło przyjęte przez dziennikarzy, więc kolejni gracze mogą szykować się na naprawdę mocne przygody. Japończycy pokazali gry na zwiastunie.

Warto jednak przypomnieć, że SEGA potwierdziła również datę premiery Like a Dragon: Ishin, pokazała Like a Dragon 8 i ujawniła Like A Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (25)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper