Synduality trafi nie tylko na PS5. Nowe IP zadebiutuje także na XSX|S i PC

News
582V
Synduality
Wojciech Gruszczyk | 14.09, 20:01

Na State of Play zobaczyliśmy nową markę Bandai Namco i Japończycy potwierdzili ważną wiadomość. Synduality zadebiutuje nie tylko na PS5, ponieważ produkcja w przyszłym roku będzie dostępna również na Xboksach Series X|S i komputerach osobistych.

Zespoły Bandai Namco chętnie eksperymentują z nowymi produkcjami i w nocy zaprezentowano Synduality. Twórcy z Japonii tym razem zaproszą graczy do zniszczonego świata, w którym zainteresowani będą uczestniczyć w starciach PvPvE.

Bandai Namco chce „złamać barierę gatunku” oferując graczom nowe doświadczenie i teraz możemy potwierdzić, że przygoda trafi nie tylko na PS5. Jak wiadomo Sony zaprezentowało na State of Play kilka ekskluzywnych gier oraz nawet jedno DLC dostępne na wyłączność, ale Synduality podobnie jak Tekken 8 oraz Like a Dragon: Ishin zadebiutują na trzech platformach: PS5, XSX|S i PC.

Japończycy nie są jeszcze gotowi na ujawnienia ostatecznej daty premiery, jednak pierwszy zwiastun pokazuje między innymi trochę walki oraz przedstawia założenia świata – w tym wypadku trafimy na zniszczoną planetę. Przez tajemniczy deszcz zginęła niemal cała ludzka rasa, a jednocześnie narodziły się „zdeformowane stworzenia”, które pożerają przedstawicieli naszego gatunku.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (23)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper