Easy Come Easy Golf niespodziewaną premierą na Switch. Nowa gra autorów świetnej serii Everybody’s Golf

News
234V
Golf
Bartosz Dawidowski | 14.09, 11:01

Na posiadaczy Switch czeka bardzo miła niespodzianka. Bez wcześniejszych zapowiedzi na konsoli Nintendo doszło do premiery reedycji Clap Hanz Golf, zatytułowanej Easy Come Easy Golf.

Zespół odpowiedzialny za rewelacyjną markę Everybody’s Golf (aka Hot Shots Golf) przygotował w zeszłym roku grę zatytułowaną Clap Hanz Golf, która została wprowadzona do oferty Apple Arcade. Teraz okazuje się, że ten świetny, wysoko oceniany projekt (średnia 8/10) wylądował również na Switch – ze zmienionym tytułem, bo gra na konsoli Nintendo dostępna jest jako Easy Come Easy Golf.

Easy Come Easy Golf dostępne jest już na całym świecie do kupienia poprzez system dystrybucji eShop. Pliki produkcji zajmują 3,4 GB.

Być może Easy Come Easy Golf zobaczymy również na innych platformach. Położone w Yokohamie studio Clap Hanz nie jest już najwyraźniej związane kontraktem z Sony. Warto przypomnieć, że wszystkie wcześniejsze produkcje tej japońskiej ekipy tworzone był z myślą o konsolach Sony. Seria Everybody’s Golf pojawiła się na PSP, PS3, PS4, PS Vita, PS1 i PS2.

Źródło: https://www.eurogamer.net/playstations-best-golf-series-just-stealth-dropped-on-the-switch

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper