Fallout 76 wychodzi poza Appalachy. Ekspedycje wprowadzone za darmo w aktualizacji The Pitt zajmującej 80 GB

Gry
1306V
F76
Bartosz Dawidowski | 14.09.2022, 11:43

Nowe, duże rozszerzenie do Fallout 76 jest już dostępne. Sprawdźmy, co tym razem Bethesda wprowadziła za darmo do swojego postapokaliptycznego MMO.

Rozszerzenie The Pitt zostało już opublikowane na wszystkich platformach, na jakich pojawił się Fallout 76. W ogromnej aktualizacji, zajmującej na Xboksach 80,8 GB, a na PS4 i PS5 77 GB, dostajemy przede wszystkim dostęp do nowej lokacji i serii zadań z nią związanych. W grze pojawia się opcja prowadzenia Ekspedycji – wyruszenia poza granice Appalachów do The Pitt, gdzie możemy rozpocząć 2 świeże Misje (Union Dues oraz From Ashes to Fire). Kolejne aktualizacje mają roszerzyć ofertę zadań związanych z Ekspedycjami.

Dalsza część tekstu pod wideo

”Po raz pierwszy możesz opuścić granicę Appalachów dzięki systemowi Ekspedycji, by wypełniać wymagające Misje. W akcji może wziąć każdy, ale wyzwania rekomendujemy przede wszystkim dla graczy posiadających postacie z poziomem doświadczenia 50+.

Oprócz tych nowości Bethesda ogłosiła również, że poprawiła bugi związane z działaniem naszych obozowisk i warsztatów. Wyeliminowano też błędy w zachowaniach wrogów przy starciach bronią białą oraz naprawiono bugi występujące w wielu zadaniach. Pełna lista poprawek czeka na was na oficjalnej stronie amerykańskiego wydawcy.

Źródło: https://fallout.bethesda.net/pl/article/2NghS9QLcLTGqMtD5FGDQo/fallout-76-the-pitt-update-notes-september-13-2022

Komentarze (17)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper