Dying Light 2 z darmowymi nowościami. Techland opublikował A Huntress and a Hag

Gry
1443V
Dying Light 2
Wojciech Gruszczyk | 13.09.2022, 19:04

Nie macie dość walki z zarażonymi? Techland zaprasza graczy na bezpłatną aktualizację, która w ciekawy sposób rozszerza Dying Light 2. Społeczność może zapoznać się z Drugim Rozdziałem – wśród nowości pojawiła się kolejna misja.

Techland w przyszłym miesiącu zaoferuje graczom pierwsze, płatne rozszerzenie do Dying Light 2, jednak polskie studio chce oferować również bezpłatne atrakcje i na wszystkich platformach zadebiutował Drugi Rozdział zatytułowany „A Huntress and a Hag”.

Dalsza część tekstu pod wideo

Twórcy za pomocą nowości pozwolą fanom połączyć siły z Łowczynią i zmierzyć się z nowym typem przeciwnika – Wiedźmą. Bohaterka trafiła do Miasta, ponieważ chce zażegnać koszmaru wywołanego przez bestię i choć rywalizacja nie będzie należeć do najłatwiejszych, to jednak zainteresowani skorzystają z nowego sprzętu.

Tak prezentują się nowości przygotowane w ramach A Huntress and a Hag:

  • Nowa Agentka Rozdziału – poznajcie Shen Xiu, znaną również jako Huntress – uzdolnioną tropicielkę i Agentkę najnowszego Rozdziału. Jeżeli kiedykolwiek w trakcie swojej podróży natknąłeś się na skrzynie i pojemniki pełne łuków, możesz mieć pewność, że na pewno należały kiedyś do niej – ekspertki od broni dystansowych. Shen Xiu jest także reprezentantką Łowców, tajemniczej frakcji utalentowanych wojowników, zatrudnianych do polowań na najgroźniejszych Zarażonych. Trop ostatniego zlecenia Łowczyni zaprowadził ją właśnie do Miasta.
  • Nowi Wrogowie – Miej się na baczności i stań oko w oko z niebezpieczeństwem – Wiedźmą (groźną odmianą Banshee) oraz Siewcami Zarazy (ludźmi zainfekowanymi przez Wiedźmę). Nowa przeciwniczka jest szybka i zwinna, dzięki czemu może atakować z zaskoczenia a do tego z łatwością unikać ciosów w zwarciu. Wiedźma jest także odporna na światło słoneczne oraz UV, dlatego walcząc z nią należy zastosować zupełnie nową strategię. Co gorsza, jej Siewcy Zarazy nie różnią się niczym od zwykłych ludzi, a w wykryciu ich pomoże jedynie Twój Zmysł Przetrwania. Uważaj, bo gdy zostaną pokonani wypuszczają toksyczną mgłę, która w mgnieniu oka zamieni każdego zdrowego człowieka w Zarażonego!
  • Nowy Arsenał – wykorzystaj nowe, potężne bronie: Kusza Łowcy (Hunter’s Crossbow) oraz Balista (Ballista Bow), zupełnie nowy oręż w arsenale broni dystansowych. Amatorzy broni białej również będą mieli pole do popisu przy użyciu śmiercionośnych narzędzi takich jak Łomotacz (Basher).
  • Nowe Nagrody – zdobądź zupełnie nowe nagrody wykonując serię zleceń skupionych na pokonywaniu wrogów za pomocą pułapek, broni dystansowej lub unikając trafienia.
  • Powrót do pierwszego Rozdziału 1 – zawartość dodana w poprzednim Rozdziale wciąż jest dostępna w grze! Co więcej, Harper, Agent znany z poprzedniego Rozdziału, będzie miał dla Ciebie nową broń, schemat, pakiet i nagrody.

Paweł Płaza, Product Owner Dying Light 2 Stay Human w Techland Publishing, w kilku słowach zapowiedział przygotowane atrakcje:

„Skupiliśmy się na postawieniu graczy przed wyzwaniem, z którym jeszcze żaden z nich nie miał okazji się zmierzyć. Wiedźma jest ponadprzeciętną przeciwniczką, wystarczająco potężną aby nagiąć zasady gry – od teraz Dzień w Mieście będzie równie niebezpieczny, co Noc. Polowanie trwa, dlatego gracze muszą mieć się na baczności, jeżeli nie chcą stać się ofiarą”.

Z okazji premiery możemy sprawdzić zwiastun oraz kolejny materiał przygotowany przez Techland – deweloperzy szczegółowo pokazują Wiedźmę, jej umiejętności oraz jednocześnie na filmie zostaje omówiona frakcja Łowców.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Dying Light 2 Stay Human.

Źródło: Informacja prasowa - bettergamingagency

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper