Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.08.2014 20:11
Poznajcie aktora, który wcieli się w Arno
691V

Poznajcie aktora, który wcieli się w Arno

Zapewne machina promocyjna nowej generacji Asasynów dopiero ruszy, ale już teraz Ubisoft stara się nas systematycznie informować o swoim dziele. Jeśli czekacie na Jedność, to zobaczcie i posłuchajcie aktora, który wcielił się w głównego bohatera tej produkcji. Dan obiecuje skomplikowaną historię.

Pewnie w przyszłym miesiącu będziemy systematycznie atakowani nowymi informacjami z tej produkcji, ale teraz możemy zadowolić się tak skromnym, ale za to bardzo treściwym materiałem. 

Dan Jeannotte, aktor który wciela się w Arno, obiecuje, że będziemy świadkami wyjątkowej historii, która nie jest prostą opowiastką dla najmłodszych. 
 
"Kiedy przeczytałem scenariusz byłem naprawdę pod wrażeniem w opowiedzeniu tego rodzaju historii, zaangażowania pisarza oraz Ubisoftu w tak kompleksowej i emocjonalnej opowieści. To nie takie proste. Nie można powiedzieć, że historia nie jest ani czarna, ani biała. "

Warto pamiętać, że w produkcji pojawi się wątek miłosny – w trakcie Rewolucji Francuskiej Arno pozna Elise, z którą będzie go łączyło coś więcej niż tylko zamiłowanie do skakania po dachach. 

Źródło

Tagi: Assassin's Creed: Unity Ubisoft Ubisoft Montreal