Nintendo Direct z prezentacją nowych gier! Oglądajcie z nami wydarzenie

Gry
1607V
Nintendo Direct
Wojciech Gruszczyk | 13.09.2022, 15:30

Nintendo wczoraj zaprosiło graczy na wielkie wydarzenie i już dzisiaj będziemy świadkami prezentacji nowych gier zmierzających na Nintendo Switcha. To może być jedna z ciekawszych imprez japońskiej korporacji w 2022 roku.

O godzinie 16:00 rozpocznie się Nintendo Direct i tym razem możemy szykować się na dużą imprezę – nie jest to kolejnych „showcase” lub pokaz z serii „mini”, które kończą się po kilkunastu minutach. Prezentacja będzie trwać 40 minut.

Dalsza część tekstu pod wideo

Co w tym czasie zobaczymy? Bardzo możliwe, że w końcu poznamy ostateczną nazwę The Legend of Zelda: Breath of the Wild, zapowiedziany zostanie Metroid Prime Remake lub Remaster, a także poznamy kolejne porty gier z serii The Legend of Zelda (Twilight Princess HD / Wind Waker HD). Nintendo powinno także pokazać remaster klasyka od Piranha Bytes – Risen zmierza na platformę Japończyków.

Trudno jednak powiedzieć, co tak naprawdę zobaczymy, ponieważ Nintendo nie zdradza większych szczegółów. Jedno jest jednak pewne – większość prezentowanych gier ma zadebiutować zimą.

Zamierzacie oglądać prezentację? Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Źródło: Własne

Komentarze (76)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper